Darba laiks

Check-in 8:00 - 22:30

Par mums

Live image

Klusais kempings pie jūras

Kempings „Jūrasdzeņi” ir labi piemērota vieta mierīgai atpūtai pie jūras. Viens no svarīgākiem kempinga noteikumiem ir tas, ka mūsu kempingā nav atļauts atskaņot mūziku (telefonos, radio, portatīvās skandās utml. ierīcēs), lai Jūs ar to netraucētu pārējiem klientiem atpūsties un baudīt mieru.

Apraksts

Mēs atrodamies tieši pie Baltijas jūras, un mūsu pludmalē pārsvarā nav lielo akmeņu, tādēļ tā ir piemērota vieta peldēšanai un laivošanai. Mūsu kempinga īpašais objekts ir senais akmens mols un stāvlaukumi pie pašas pludmales.

Mierīgas atpūtas cienītājiem

Labprāt mierīgas atpūtas cienītājiem piedāvājam iespēju atpūsties labiekārtotos apartamentos un koka namiņos, kā arī telšu un treileru vietās ar skatu uz jūru. Kempingā kopumā ir 4 plaši treileru laukumi ar vairāk nekā 40 speciāli labiekārtotiem treileru pieslēgumiem.

Aktīvas atpūtas cienītājiem pieejama SOT kajaku noma, kas ir piemērota laivošanai gan mierīgos, gan vējainos laikapstākļos.

Aktīvas atpūtas cienītājiem pieejama SOT kajaku noma, kas ir piemērota laivošanai gan mierīgos, gan vējainos laikapstākļos.

Uz telšu laukumu un treileru laukumiem iepriekšēja vietu rezervēšana nav nepieciešama, brauciet uz vietas un izvēlieties sev labāko vietu, lai atpūstos un izbaudītu jūras skaistumu.Kempinga teritorijas karte

Piedāvātie pakalpojumi

Gaidīsim Jūs ciemos!

“Jūrasdzeņu” administrācija

Translate »